Szczecin, Husarów 1
+48 730 066 185

+48 730 066 185

Co to jest AdBlue i SCR?


AdBlue służy do rozkładu szkodliwych dla środowiska tlenków azotu w katalizatorze SCR. Od kilku lat wymóg w silnikach diesla, aby te spełniły normy emisji spalin. Po pewnym czasie eksploatacji pojazdu z takim systemem mogą pojawić się problemy. Ostatecznie unieruchamiają one cały pojazd! Jeżeli w Twojej maszynie pojawiają się pierwsze oznaki tego problemu - nie zwlekaj - inaczej może dojść do unieruchomienia silnika!


Skontaktuj się z nami, a rozwiążemy Twój problem z AdBlue! Za pomocą najnowszych i oryginalnych urządzeń bezpiecznie przeprogramujemy sterownik Twojego pojazdu. Operacja jest bezpieczna oraz odwracalna, dajemy wieczystą gwarancję na programowanie pojazdu!


Wyłączenie AdBlue pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy, silnik spali mniej paliwa, a Ty nie będziesz musiał pamiętać o tankowaniu AdBlue.


Jeśli masz problem z układem SCR - nie zwlekaj i już teraz zadzwoń do nas.

Wyłączamy AdBlue w samochodach osobowych, samochodach ciężarowych, sprzęcie agro (rolniczym) - ciągniki, kombajny i inne, wszystkich marek.

Wyłączamy układ SCR w sprzęcie heavy duty - wszystkie koparki, ładowarki, ciężarówki.

Poradzimy sobie z układem SCR również w pojazdach budowlanych.

Pamiętaj - AdBlue to problem, a my przeprowadzimy w sposób bezpieczny usuwanie adblue / adblue scr.

Wszystkie marki, typy pojazdów, maszyny, auto, auta. Pojazd nie ma dla nas znaczenia.

W innych przypadkach mamy na stanie emulatory adblue, jest to bezpieczna opcja, dzięki niej zaoszczędzisz więcej pieniędzy.

Usunięcie systemu AdBlue / SCR OFF zmniejszy spalanie.


Usuwanie AdBlue Szczecin