Filtry DPF Szczecin

Usuwamy filtry cząstek stałych ( filtry DPF ) ze wszystkich typów i marek pojazdów. Usługę przeprowadzamy kompleksowo, fachowo i możliwie, jak najtaniej. Każdą operacje poprzedzamy wnikliwą diagnostyką silnika i podzespołów, tak aby być pewnym, że usunięcie i wyprogramowanie filtra cząstek stałych rozwiąże Twój problem. Jeżeli już świeci się kontrolka filtra cząstek stałych lub auto wchodzi w tryb awaryjny, dzwoń i umów się na diagnostykę, za którą nic nie zapłacisz.

+48 601 514 800

Jeżeli już świeci się kontrolka filtra cząstek stałych lub auto wchodzi w tryb awaryjny, dzwoń i umów się na diagnostykę, za którą nic nie zapłacisz. Zadzwoń teraz : +48 601 514 800

Nie zwlekaj, bo uszkodzisz turbinę lub silnik. Gdy Twoje auto wielokrotnie wchodzi w tryb dopalania filtra cząstek stałych, paliwo a dokładnie dodatkowa dawka przedostaje się do układu smarowania, stąd poziom oleju rośnie. Jakość rozrzedzonego oleju jest zbyt niska by odpowiednio smarować silnik. Przy zapchanym filtrze cząstek stałych turbina pracuje w podwyższonej temperaturze, co w połączeniu ze zbyt słabym smarowaniem nieuchronnie prowadzi do uszkodzenia turbiny i sporych kosztów związanych z naprawą.

Filtr cząstek stałych, DPF (ang. diesel particulate filter) lub FAP (fr. filtre a particules) to nic innego, jak dodatkowy rozbudowany katalizator z funkcją oczyszczania. Więc jeśli ktoś nas przekonuje, że usunięcie filtra cząstek wpływa negatywnie na środowisko to my zadajemy pytanie, co wydostaje się z wydechu podczas procesu dopalania? Filtr cząstek stałych został wymyślony i zastosowany z myślą o wielkich aglomeracjach miejskich. W cyklu miejskim sadze zbierają się w filtrze cząstek stałych a podczas jazdy autostradowej podczas dopalania są uwalniane do środowiska.

W większości państw EU za auta z filtrem cząstek stałych naliczane są niższe opłaty drogowe, co w wielu przypadkach jest opłacalne. W Polsce opłaty te są doliczane do paliwa więc czy posiadasz auto z filtrem DPF czy nie, finansowo jest to bez znaczenia. Ma to zasadnicze znaczenie dla Twoich finansów, gdy musisz taki filtr FAP wymienić. Więc wychodząc Tobie naprzeciw proponujemy byś chronił swój silnik i usunął filtr cząstek stałych u nas.

PAMIĘTAJ !!! OSZCZĘDZAJĄC PALIWO CHRONISZ SWÓJ PORTFEL

Sprawdź, jak możesz się z nami skontaktować.